Lotus Premium Lodge

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Snelle in/uitcheckservice

  • Zwembad

  • Sportactiviteiten

  • Spa en ontspanning

  • Pendeldienst

  • Eten op locatie

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Lotus Premium Lodge Ha Giang hotel met 28 kamers ligt binnen 25 minuten wandelen van het nulpunt van Ha Giang en beschikt over een infinity pool en een wellnesscentrum.

    Dit hotel is gelegen binnen 2 km afstand van het Water Park Ha Giang. Dit comfortabele hotel ligt op 4 km afstand van het centrum van Ha Giang.

    Sommige van de wooneenheden van Lotus Premium Lodge Ha Giang zijn voorzien van een patio, een balkon en geluiddichte ramen. Sommige kamers beschikken over een bubbelbad en een douche. De geconditioneerde slaapkamers zijn uitgerust met een kledingkast. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een bidet, een bubbelbad en een douche, evenals comfortabele extra's zoals een haardroger en handdoeken die te vinden zijn in de privébadkamers.

    Deze accommodatie in Ha Giang biedt een dagelijks continentaal ontbijt. Het Amerikaanse restaurant in Lotus Premium Lodge hotel serveert gerechten voor de brunch. Het restaurant serveert Vietnamese keuken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00

    Kameropties bij Lotus Premium Lodge Ha Giang

    Sommige van de wooneenheden van Lotus Premium Lodge Ha Giang zijn voorzien van een patio, een balkon en geluiddichte ramen. Sommige kamers beschikken over een bubbelbad en een douche. De geconditioneerde slaapkamers zijn uitgerust met een kledingkast. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een bidet, een bubbelbad en een douche, evenals comfortabele extra's zoals een haardroger en handdoeken die te vinden zijn in de privébadkamers.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto
    Double Kamer

    Grootte: 60 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Badkamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto
    Uitzicht op de tuin
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Toiletten foto
    Deluxe Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 35 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Uitzicht op de bergen
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto
    Deluxe Bungalow

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Buitenkant foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Gangen foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto
    Uitzicht op de tuin
    Bungalow

    Grootte: 15 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Voorzieningen foto
    Superior Bungalow

    Grootte: 60 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Badkamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Toiletten foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Bedden foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Bedden foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Interieur foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Voorzieningen foto
    Deluxe Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 50 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Badkamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Badkamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto
    Uitzicht op de tuin
    Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Interieur foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Badkamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Bedden foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Interieur foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Interieur foto
    Familie Kamer

    Grootte: 70 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Lotus Premium Lodge Ha Giang Interieur foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Interieur foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Voorzieningen foto Lotus Premium Lodge Ha Giang Kamer foto
    Deluxe Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 70 m²

    Type bed: 1 kingsize bed en 1 slaapbank

    Meer informatie +

    Locatie bij Lotus Premium Lodge Ha Giang

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Lotus Premium Lodge Ha Giang

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Biedt Lotus Premium Lodge hotel een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, Lotus Premium Lodge hotel biedt hulp bij een luchthavenshuttle. Bel van tevoren om de details te controleren.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Lotus Premium Lodge Ha Giang